Czcionka:

Kontrast:

WYSOKIE II MIEJSCE W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE Samochodem w dorosłe życie

Data publikacji: 6 marca 2024, 11:07

W dniu 5 marca 2024 r. dwie drużyny w składach: Jakub Gazdowicz, Michał Krzysik, Kacper Stasiak (opiekun Maciej Zygar) oraz Artur Augustyn, Kacper Kędzior, Adam Mokrzycki (opiekun Marian Kuzicki) reprezentowały  naszą szkołę w Wojewódzkim Konkursie Samochodem w dorosłe życie, zorganizowanym w Zespole Szkół Zawodowych w Dynowie. Celem konkursu jest propagowanie wiedzy z zakresu motoryzacji i bezpieczeństwa w ruchu drogowym. W tym konkursie debiutowaliśmy w ubiegłym roku zdobywając wyróżnienie. I wtedy obiecaliśmy sobie, że za rok spróbujemy powalczyć o więcej.

Miło nam poinformować o tym, że tę obietnicę zrealizowaliśmy. W tym roku uczeń klasy 5CM technikum Jakub Gazdowicz stanął na podium. Zajął wysokie II miejsce spośród 41 uczniów reprezentujących kilkanaście szkół z całego Podkarpacia.

Zwycięzcy serdecznie gratulujemy, a sami kompletujemy nową drużynę i przygotowujemy się do występu za rok.

Maciej Zygar