Czcionka:

Kontrast:

Wyjedź na Wyspy Kanaryjskie z Erasmusem

Data publikacji: 8 kwietnia 2022, 10:25

Niepowtarzalna okazja na super staż dla 10 najlepszych osób z Mechanika. Na przyszłych feriach zimowych 10 uczniów z naszej szkoły będzie mogło wyjechać na dodatkowy staż do Puerto de la Cruz na Teneryfie, Wyspy Kanaryjskie

Szukamy dla Was najlepszych miejsc praktyk w bardzo atrakcyjnym miejscu, u nas zima – a na Teneryfie +20 J. Rekrutacja będzie ogłoszona na początku nowego roku szkolnego dla wszystkich obecnych klas, oczywiście oprócz klas kończących szkołę w tym roku L

Dlaczego już o tym piszę ?

– liczą się wyniki na koniec roku szkolnego.

Co jest brane pod uwagę?

  • ocena z języka angielskiego,
  • średnią ocen z przedmiotów zawodowych wraz z oceną z języka angielskiego zawodowego,
  • ocena z zachowania
  • dodatkowe punkty dla osób szczególnie aktywnych w życiu szkoły lub zaangażowanych w projekty szkolne.

Wyjedzie 1-2 najlepszych uczniów z danego zawodu.

W razie dużych dysproporcji punktowych między danymi zawodami (powyżej 20%) komisja może zmienić proporcje osób z poszczególnych zawodów. Szczegółowy regulamin rekrutacji do wglądu w sekretariacie.