Czcionka:

Kontrast:

WYJAZD DO TEATRU IM. WANDY SIEMASZKOWEJ W RZESZOWIE

Data publikacji: 6 marca 2024, 08:21

W ubiegłym miesiącu grupa uczniów z klas 1AO oraz 2TO uczestniczyła w spektaklu „Szalone nożyczki” w rzeszowskim teatrze. Komedia ta bawi widzów wciągając ich w rozwiązanie kryminalnej zagadki dotyczącej zabójstwa sławnej pianistki mieszkającej nad salonem fryzjerskim i skutecznie uprzykrzającej życie pracownikom i klientom salonu. Podejrzanymi stają się wszyscy obecni u fryzjera, ale wskazanie winnego należy do widzów. Nasi uczniowie także zostali wciągnięci w kryminalną grę i uczestniczyli w „śledztwie”. Młodzieży spodobała się nie tylko lekka i zabawna treść komedii ale także gra aktorów. Jedną z atrakcji była możliwość spotkania się z artystami podczas przerwy i rozmowa z nimi o swoich podejrzeniach oraz zrobienie pamiątkowych zdjęć.