Czcionka:

Kontrast:

WYCIECZKA KLASY 1CE DO RZESZOWA

Data publikacji: 6 listopada 2022, 05:57

Uczniowie klasy 1CE 3 listopada 2022 r. uczestniczyli w integracyjnej wycieczce do Rzeszowa pod opieką wychowawcy – pani Anity Leszczyńskiej oraz pana Jerzego Sowy. W programie znalazło się przejście podziemną trasą pod płytą rzeszowskiego rynku. Tam uczestnicy skorzystali z multisensorycznej ścieżki z interaktywnymi stanowiskami do wspólnych gier i rozwiązywania zagadek związanych z dziejami miasta i miejscowymi legendami, poznali fenomen tolerancji mieszkańców i odwiedzili specjalnie zaaranżowane miejsca: dawny sklep bławatny, karczmę oraz sklep kolonialny. Następnie uczniowie udali się do Parku Trampolin Grawitacja, gdzie mieli okazję sprawdzić swoją sprawność fizyczną i wspólnie spędzić czas. Wszyscy uczestnicy ocenili wyjazd jako bardzo udany.