Czcionka:

Kontrast:

WOJEWÓDZKI KONKURS Samochodem w dorosłe życie

Data publikacji: 9 marca 2023, 03:11

W dniu 7 marca 2023 r. reprezentacja  naszej szkoły: Jakub Gazdowicz, Oskar  Kata i Michał Krzysik, pod opieką nauczyciela Macieja Zygara wzięła udział w  XIII edycji Wojewódzkiego Konkursu Samochodem w dorosłe życie, zorganizowanego w Zespole Szkół Zawodowych w Dynowie. Był to nasz debiut w tym konkursie.
Celem konkursu jest propagowanie wiedzy z zakresu motoryzacji i bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Zadaniem uczestników było rozwiązanie testu składającego się z pięćdziesięciu pytań. Po rozwiązaniu testu, w czasie gdy jury konkursu oceniało prace, uczniowie wzięli udział w przygotowanych na placu szkoły pokazach ratownictwa drogowego, działań policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego oraz pracowników Inspekcji Transportu Drogowego.

Osiągnięte wyniki testu nie pozwoliły nam stanąć na podium, ale jak na debiut osiągnęliśmy sukces – Michał Krzysik został nagrodzony jako jeden z wyróżnionych uczestników konkursu.

Wróciliśmy pełni pozytywnych wrażeń. Za rok spróbujemy powalczyć o więcej.

Maciej Zygar