Czcionka:

Kontrast:

W MECHANIKU roboty walcz─ů w II Turnieju LEGO MINDSTORMS ! ­čĽ╣´ŞĆÔŁĄ´ŞĆ

Data publikacji: 27 lutego 2024, 03:55

Pod Honorowym Patronatem Starosty Powiatu Sanockiego odbył się w Zespole Szkół nr 2 II Turniej LEGO MINDSTROMS.

W zmaganiach z konstruowaniem, programowaniem i sterowaniem robotów wykonanych z klocków LEGO MV3 wzięło udział aż 7 drużyn ze szkół podstawowych powiatu sanockiego.

Ostatecznie po zaci─Ötym boju polegaj─ůcym na: wykonaniu robota, przeje┼║dzie na czas, przeje┼║dzie po wyznaczonym torze, walkach w stylu sumo oraz r├│wnowa┼╝ni┬á pierwsze miejsce zaj─Öli reprezentanci Szko┼éy Podstawowej w Zmiennicy- Natalia Ku┼éak oraz Jakub Smole┼ä. Zaszczytne drugie miejsce przypad┼éo Oliwierowi Kosar oraz Micha┼éowi Rolniakowi z Grabownicy, za┼Ť podium zamkn─Öli przedstawiciele Szko┼éy Podstawowej z Pora┼╝a, czyli Karol Osekowski i Dawid Fornal. Serdecznie gratulujemy.