Czcionka:

Kontrast:

UNIHOKEISTKI MECHANIKA CZWARTĄ DRUŻYNĄ W WOJEWÓDZTWIE!

Data publikacji: 29 marca 2023, 12:10

Niestety nie udało się dziewczętom powtórzyć sukcesu chłopców w unihokeju…. W Finale wojewódzkim rozgrywanym na sanockiej PWSZ 24 marca, nasze unihokeistki zajęły IV miejsce w stawce VI najlepszych ekip Podkarpacia.

Po zakończeniu zawodów okazało się, że kluczowym meczem, mającym wpływ na to czy zdobędziemy medale w tych zawodach było nasze pierwsze spotkanie w turnieju, przeciwko dziewczętom z ZSZ Dynów. Niestety ale ten mecz kompletnie nie wyszedł naszym dziewczętom i niestety przegraliśmy go 0:1.

Kolejne spotkania to dobra gra naszego zespołu i zwycięstwa z ZSE Dębica 1:0 i z ZSB Mielec 3:1. W ostatnim spotkaniu turnieju, pomimo dobrej gry i wielu sytuacji do strzelenia bramki, musimy uznać wyższość dziewcząt z III LO Rzeszów. Jak to mówią, liczy się to co jest w bramce…. Niestety dziewczyny z Rzeszowa były skuteczniejsze i wygrały 2:0.

Brawo dziewczyny! Pokazałyście, że awans do Finału wojewódzkiego to nie był przypadek. Brakło trochę szczęścia i skuteczności, żeby wywalczyć medal. Ale nic straconego. Cały zespół będzie miał szansę na rewanż w przyszłym roku szkolnym. Mamy nadzieję, że będzie to rewanż udany…….

Skład drużyny:

Natalia Hac (BR), Wioletta Pałys, Roksana Nowak, Natalia Olejarz, Martyna Adamowicz, Magdalena Koczera, Oliwia Wroniak, Gabriela Frycz i Nikola Drozd (BR)

Opiekunami drużyny byli: Sebastian Jajko i Piotr Kot