Czcionka:

Kontrast:

UNIHOKEIŚCI MECHANIKA CZWARTĄ DRUŻYNĄ W WOJEWÓDZTWIE!

Data publikacji: 25 marca 2024, 11:44

Niestety nie udało się chłopakom obronić tytułu Mistrzów Podkarpacia wywalczonego w ubiegłym roku. W Finale wojewódzkim rozgrywanym w Hali sportowej 1 LO w Sanoku 22 marca, zajęli oni IV miejsce w stawce VI najlepszych ekip Podkarpacia.

Trzeba zaznaczyć, że poziom tegorocznego finału był bardzo wysoki i wyrównany. Kluczowym meczem, mającym wpływ na to czy zdobędziemy medale w tych zawodach był nasz ostatni mecz przeciwko drużynie 1LO z Przemyśla, w którym to przegraliśmy w stosunku 0:3. Szkoda, bo zwycięstwo dawało nam drugie miejsce w turnieju a remis plasował nas na 3 miejscu. Ale jak to w sporcie bywa, niczego nie możesz być pewny dopóki nie udowodnisz tego na boisku.

Mistrzem Województwa Podkarpackiego została drużyna 2LO z Sanoka, która we wszystkich etapach tegorocznych rozgrywek grała najrówniej. Z naszej perspektywy, chyba najbardziej szkoda nam meczu przeciwko 2 LO z Sanoka, rozgrywanego w fazie półfinałowej. Przypomnijmy tylko, że wtedy ulegliśmy kolegom z 2 LO w stosunku 1:2, tracąc bramkę na 10 sekund przed końcem meczu. Szkoda bo wynik z fazy półfinałowej jest zaliczany do turnieju finałowego. Przy remisie łatwiej byłoby o medal.

Ale nie ma co narzekać. Jesteśmy bądź co bądź, czwartą drużyną w Województwie. Należą się ogromne brawa dla chłopaków za walkę i determinację na boisku. Brakło naprawdę niewiele aby osiągnąć wyższe miejsce. Kolejna szansa już za rok, postaramy się jeszcze lepiej przygotować do tych rozgrywek i odzyskać tytuł najlepszej drużyny w Województwie.

Skład drużyny:

Barszczowski Mateusz (BR), Czopor Maciej, Sokołowski Karol, Sokołowski Mateusz, Turkawski Patryk, Haduch Emil, Bochnak Fabian, Sudyka Michał,  Kindlarski Miłosz, Wolak Michał (BR), Proćko Jakub, Folcik Jakub.

HEAD COACH: Maciej Czopor

Opiekun/asystent trenera: Piotr Kot