Czcionka:

Kontrast:

TYTUŁ MISTRZA SZKOŁY W PIŁCE NOŻNEJ OBRONIONY!

Data publikacji: 23 października 2023, 02:46

Za nami kolejny turniej piłki nożnej o mistrzostwo Zespołu Szkół Nr2 rozegranym w ubiegłym tygodniu, we środę 18 października. Oj działo się wiele podczas tego turnieju. Piękne bramki, nieoczekiwane zwroty akcji i zaskakujące wyniki. A to wszystko przy pięknej pogodzie na przyszkolnym boisku Orlik.

Do zawodów przystąpiło 8 drużyn klasowych. Turniej rozegrano systemem PUCHAROWYM. Tak jak już wcześniej wspomniano, było kilka niespodzianek w turnieju i kilka zaskakujących wyników. Po zaciętych pojedynkach zwycięzcą całego turnieju została klasa 2CO (triumfator ubiegłorocznej edycji), która nie dała szans rywalom wygrywając wszystkie swoje mecze w turnieju. Brawa dla drużyny zwycięskiej oraz dla wszystkich zespołów biorących udział w turnieju. Kolejne zawody już na wiosnę. Zobaczymy czy przygotowania zimowe wpłyną na zmianę układu sił na piłkarskim podwórku naszej Szkoły…..

Wyniki:

Faza Pucharowa

drużynywynik
4CS – 1CO5:2 (3:1)
2CO – 3AS1:0 (0:0)
1CR – 3CE3:3 (1:1) po dogrywce 5:3
5AE – 4AE1:2 (1:1)
  Faza półfinałowa  
drużynywynik
4CS – 2CO2:4
1CR – 4AE0:1
  FINAŁ  
2CO – 4AE7:1 (3:0)