Czcionka:

Kontrast:

TYTUŁ MISTRZA SZKOŁY W PIŁCE NOŻNEJ OBRONIONY!

Data publikacji: 23 października 2023, 02:46

Za nami kolejny turniej piłki nożnej o mistrzostwo Zespołu Szkół Nr2 rozegranym w ubiegłym tygodniu, we środę 18 października. Oj działo się wiele podczas tego turnieju. Piękne bramki, nieoczekiwane zwroty akcji i zaskakujące wyniki. A to wszystko przy pięknej pogodzie na przyszkolnym boisku Orlik.

Do zawodów przystąpiło 8 drużyn klasowych. Turniej rozegrano systemem PUCHAROWYM. Tak jak już wcześniej wspomniano, było kilka niespodzianek w turnieju i kilka zaskakujących wyników. Po zaciętych pojedynkach zwycięzcą całego turnieju została klasa 2CO (triumfator ubiegłorocznej edycji), która nie dała szans rywalom wygrywając wszystkie swoje mecze w turnieju. Brawa dla drużyny zwycięskiej oraz dla wszystkich zespołów biorących udział w turnieju. Kolejne zawody już na wiosnę. Zobaczymy czy przygotowania zimowe wpłyną na zmianę układu sił na piłkarskim podwórku naszej Szkoły…..

Wyniki:

Faza Pucharowa