Czcionka:

Kontrast:

Szkolny Konkurs Języka Angielskiego

Data publikacji: 1 marca 2024, 12:25

26 stycznia 2024 r. nastąpiło rozstrzygnięcie Szkolnego Konkursu Języka Angielskiego oraz wręczenie nagród i dyplomów jego laureatom. Tematem konkursu były „Imponujące miejsca w krajach anglojęzycznych”, a zadaniem uczestników było przygotowanie plakatu przedstawiającego wybrane przez nich miejsce. Do konkursu zgłosiło się 20 osób z klas technikum, z których każda przygotowała plakat składający się z opisów w języku angielskim oraz zdjęć lub rysunków. Uczniowie wykazali się dużą pomysłowością  i kreatywnością w wykonaniu swoich prac. Nauczycielki języka angielskiego wybrały 5 najciekawszych prac i przyznały następujące miejsca: 

I miejsce Gabriela Śliwka z kl. 2to , 

II miejsce Paulina Koza z kl. 2to, 

III miejsce Krystian Capar z kl. 1es, 

IV miejsce Piotr Wojtowicz z kl. 1es, 

V miejsce Natalia Hac z kl. 2to

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w naszym Konkursie. Składamy również podziękowania przedstawicielom Wydawnictwa Macmillan Polska oraz Oxford University Press za ufundowanie nagród dla naszych laureatów.