Czcionka:

Kontrast:

Sobota z bronią w ręku…, czyli szkolenie ze strzelectwa w Lalinie.

Data publikacji: 12 kwietnia 2022, 08:56

W sobotę, 9 kwietnia, na strzelnicy sportowej w Lalinie odbyło się szkolenie, podczas którego grupa nauczycieli z MECHANIKA miała okazję zapoznać się z obsługą i strzelaniem z różnego rodzaju broni. Celne, nauczycielskie oko, dobrze wyćwiczone w wyłapywaniu na co dzień najdrobniejszych błędów w uczniowskich sprawdzianach i pracach domowych tym razem musiało podołać mierzeniu z 15- 20 metrów do tarczy z Glocka, AK, strzelby, czy popularnego KBKS-u. Szkolenie pomimo rekreacyjnego charakteru pozwoliło oswoić się z wieloaspektowym pojęciem obsługi broni palnej oraz było okazją do przyjemnego spędzenia wolnego czasu. Szkolenie przeprowadził Paweł Stefański, nauczyciel strzelectwa z naszej szkoły oraz Bartosz Jachimowski. Obaj Panowie są instruktorami strzelectwa z Sanockiego Stowarzyszenia Strzeleckiego Sagittarius. Więcej w materiale zdjęciowym…