Czcionka:

Kontrast:

PUCHAR ZIEMI SANOCKIEJ dla dziewcząt z MECHANIKA!

Data publikacji: 13 października 2023, 08:41

Z lekkim opóźnieniem, spieszymy poinformować, że nasze unihokeistki zdobyły pierwsze miejsce w Turnieju o Pucha Ziemi Sanockiej, organizowanym przez Klubu Sportowy ISKRA, działający przy II LO w Sanoku. Zaznaczyć należy, że nasze dziewczyny wygrały wszystkie mecze, tracąc jednego gola w całym turnieju. Turniej rozgrywano 5 października w hali sportowej PWSZ w Sanoku, mamy nadzieję, że to zwycięstwo będzie dobrym prognostykiem przed Licealiadą w unihokeju, której rozgrywanie planowane jest na początek roku 2024.

Skład drużyny dziewcząt: Hac Natalia, Pałys Wioletta, Nowak Roksana, Izdebska Wiktoria, Adamowicz Martyna, Koczera Magdalena, Tomczewska Weronika, Drozd Nikola, Drozd Żaneta, Pałys Kinga, Wroniak Oliwia, Florczak Maja i Szafran Martyna.

Dzień wcześniej bo 4 października, w tej samej hali rywalizowali chłopcy. Nasz przebudowywany zespół zaprezentował się całkiem dobrze, zajmując 3 miejsce w turnieju, przegrywając drugie miejsce z ZS3 gorszym stosunkiem bramek.

Miłym akcentem był odbiór symbolicznego bonu o wartości 1000 zł., ufundowanego przez Powiat Sanocki, jako nagrody za zdobycie tytułu Wicemistrzów Polski w Elblągu w czerwcu bieżącego roku przez naszą męską drużynę. Otrzymana kwota zostanie przeznaczona na zakup sprzętu do unihokeja. Dziękujemy!

Sam turniej był świetną okazją do sprawdzenia nowych zawodników i przetarciem przed głównymi zawodami w tym roku szkolnym, jakim będzie Licealiada.

Skład drużyny męskiej: Koczera Paweł, Czopor Maciej, Sokołowski Mateusz, Sokołowski Karol, Turkawski Patryk, Haduch Emil, Bochnak Fabian, Sudyka Michał, Proćko Jakub, Kindlarski Miłosz, Zabawski Paweł i Folcik Jakub.