Czcionka:

Kontrast:

„Praktyczna nauka zawodu integralną częścią kształcenia zawodowego”

Data publikacji: 15 listopada 2021, 01:46

Konferencja „Praktyczna nauka zawodu integralną częścią kształcenia zawodowego”zorganizowana przez CDN we współpracy z ZS 2 oraz ADR była swietną okazją,żeby zaprezentować projekty realizowane w Mechaniku, szczególnie, że wśród zaproszonych osób byli dyrektorzy i nauczyciele szkół z powiatu oraz lokalni pracodawcy. Na przykładzie ostatniego zrealizowanego projektu POWER VET- 2019 została pokazana idea programu oraz korzyści, jakie odniesli uczniowie, szkoła oraz społecznośc lokalna dzięki uczestnictwu naszych uczniów w stażach i praktykach zagranicznych . Uczniowie mieli okazję zaprezentować nabyte umiejętności zawodowe, a wszystko odbyło sie w naturalnych warunkach- w gościnnych murach naszej firmy patronackiej ADR>