Czcionka:

Kontrast:

Piłka ręczna – nasze dziewczyny na drugim miejscu!

Data publikacji: 20 listopada 2022, 06:52

                W rozegranych 15 listopada zawodach powiatowych Licealiady SZS w piłce ręcznej reprezentantki Mechanika zajęły drugie miejsce. Do zmagań w hali I LO przystąpiły najlepsze drużyny z powiatu. W pierwszym meczu, po zaciętej walce, nasza reprezentacja pokonała drużynę ZS 3. W meczu o pierwsze miejsce musieliśmy jednak uznać wyższość gospodyń, które tego dnia były poza zasięgiem wszystkich rywalek. Bardzo dziękujemy naszym paniom za godne reprezentowanie szkoły i za dużą odwagę, której wymagał występ na hali pełnej kibiców. Tylko trzy szkoły średnie podjęły to wyzwanie – tradycyjnie nas nie mogło zabraknąć!

Skład naszej drużyny: Wioletta Pałys (4TO), Olejarz Natalia, Nowak Roksana, Frycz Gabriela, Chyżyńska Julia (3 TO)Drozd Nikola, Drozd Żaneta, Drozdzak Karina, Hac Natalia, Rusinek Izabela, Rysz Oliwia