Czcionka:

Kontrast:

Piłka ręczna – Mechanik na podium

Data publikacji: 3 grudnia 2022, 07:54

Na najniższym stopniu podium zakończyli zmagania w Powiatowej Licealiadzie SZS szczypiorniści Zespołu Szkół nr 2. W rozegranych 29.11 w I LO zawodach, nasza drużyna, wspierana przez licznych i fanatycznych kibiców, pokazała charakter, wolę walki, a przede wszystkim dobrze się bawiła, rywalizując z kolegami z innych sanockich szkół. W pierwszym spotkaniu ulegliśmy wyraźnie gospodarzom, w kolejnym po walce uznaliśmy wyższość ZS nr 3, a w meczu o brąz pokonaliśmy ZSR Nowosielce ,zwycięstwo zapewniając  sobie rzutem w ostatnich sekundach meczu. Jak zwykle nie wynik, ale udział był dla nas najważniejszy, tym bardziej że połączone siły kibiców z Mechanika i ZS3 zadbały o znakomitą oprawę i stworzyły świetny klimat do sportowej i emocjonującej rywalizacji. Skład naszej drużyny: Michał Malczak – Łukasz Piotrowski, Rafał Strzałka, Bartosz Płoszaj, Aleksander Czuryło, Szymon Kloc, Jakub Folcik, Emil Radecki, Maciej Balwierczak, Jakub Izdebski, Jakub Kruszyński.