Czcionka:

Kontrast:

O krok od awansu.

Data publikacji: 21 grudnia 2023, 10:58

W dniu 20 grudnia bieżącego roku w 1LO w Sanoku, zostały rozegrane powiatowe zawody w Tenisie Stołowym. Rywalizowano w kategorii chłopców i dziewcząt. O ile drużyna męska zakończyła udział w turnieju bardzo szybko po porażce z ZS3 w stosunku 2:3, to drużyna żeńska otarła się o awans do następnej fazy rozgrywek.

Dziewczęta w pierwszym swoim pojedynku rywalizowały z koleżankami z ZS 1 i po bardzo zaciętym pojedynku nieznacznie uległy przeciwniczkom 2:3. Należy nadmienić, że każdy z pojedynków w tym meczu był bardzo zacięty a o ostatecznym wyniku decydowały szczegóły rzemiosła tenisowego.

W meczu o trzecie miejsce, nasze dziewczęta zmierzyły się z drużyną gospodarzy – 1LO, z którą to wygrały w stosunku 3:1.

Brawo dla dziewcząt, bo było bardzo blisko do awansu…  Z tej racji, że skład drużyny stanowią dziewczęta z 2 i 3 klasy technikum, możemy z optymizmem patrzeć w przyszłość… Za rok powinno być jeszcze lepiej.

Składy drużyn:

Dziewczęta: Jaworska Natalia i Fudała Karolina.

Chłopcy: Buczkowicz Adrian, Gruszka Gracjan i Gratkowski Kamil

Opiekunem drużyny był: Piotr Kot