Czcionka:

Kontrast:

MISTRZ!, MISTRZ! MECHANIK!!!!

Data publikacji: 17 marca 2023, 10:52

Mamy to!! Unihokeiści naszej Szkoły zostali Mistrzami Województwa Podkarpackiego!!

Zawody rozgrywane były 16 marca w sanockiej PWSZ. Łatwo nie było, bo do rywalizacji przystąpiło 6 najlepszych ekip z naszego województwa. Poziom zawodów był bardzo wyrównany a sytuacja w tabeli zmieniała się praktycznie po każdym meczu.

Nasz zespół przystąpił do tych rozgrywek z zaliczką 3 pkt za zwycięstwo nad II LO Sanok w półfinałach, początek był optymistyczny bo w pierwszym meczu pokonaliśmy ILO Przemyśl w stosunku 2:1. Niestety w kolejnym pojedynku z Zespołem Szkół nr2 w Dębicy przegrywamy 1:2 i komplikujemy sobie sytuację….. Kolejny przeciwnik to ZSEiO Przemyśl. Wszystko zaczyna się dobrze bo prowadzimy 1:0 ale po chwili nieuwagi robi się 1:2. Wycofanie bramkarza i frontalny atak na bramkę przeciwnika pozwala nam w końcówce meczu wyrównać stan rywalizacji na 2:2. Po tym spotkaniu nasze szanse na zdobycie mistrzostwa jeszcze bardziej maleją….. Ale jak to w sporcie bywa, trzeba grać do końca. Nasi przeciwnicy też tracą po drodze punkty i okazuje się, że przed ostatnim swoim meczem wszystko jest w naszych rękach. Nie mogliśmy nie skorzystać z takiej szansy i w pojedynku z II LO w Dębicy stajemy na wysokości zadania i  wygrywając 7:0 pieczętujemy nasze zwycięstwo w turnieju.

Brawo drużyna! Pokazaliście charakter i zaangażowanie w każdym spotkaniu, tworząc świetne widowiska sportowe. Mamy nadzieję, że forma zostanie utrzymana i powalczymy w Elblągu o coś więcej…….

Skład drużyny:

Szymon Błaszczak (BR), Łukasz Piotrowski, Maciej Czopor, Jakub Izdebski, Jakub Proćko, Mateusz Sokołowski, Patryk Turkawski, Karol Sokołowski, Konrad Senuś, Miłosz Kindlarski, Aleksander Czuryło, Jakub Folcik.

Opiekunami drużyny byli: Sebastian Jajko i Piotr Kot