Czcionka:

Kontrast:

Mechanik na podium klasyfikacji generalnej Licealiady SZS w powiecie sanockim.

Data publikacji: 30 października 2022, 11:02

 Rok szkolny 2021/22 był bardzo udany dla sportowców reprezentujących naszą szkołę potwierdzając, że w sporcie nie liczy się ilość, ale jakość. W podsumowaniu wojewódzkim zajęliśmy 29 miejsce na 139 sklasyfikowanych szkół, natomiast w powiecie sanockim uplasowaliśmy się na miejscu III. Wyniki te uznać należy za spory sukces tym bardziej, że dysponujemy stosunkowo wąską kadra potencjalnych reprezentantów, a przede wszystkim reprezentantek szkoły. Cieszymy się, że uczniowie chętnie podejmują się wyzwań związanych z uczestnictwem w zawodach i reprezentowaniem szkoły na arenach sportowych. Ważniejsze od wyników jest to, że zawsze dają z siebie wszystko i wystawiają szkole jak najlepsze świadectwo. Wszystkim bardzo dziękujemy i czekamy na kolejne występy w bieżącym roku szkolnym.