Czcionka:

Kontrast:

Job-shadowing w Martina Franka – REKRUTACJA!!!

Data publikacji: 28 stycznia 2022, 03:43

Piękne, klasycznie włoskie miasteczko na południu Włoch w rejonie Apulii – to właśnie tam nauczyciele kształcenia zawodowego z naszej szkoły będą podnosili swoje kwalifikacje zawodowe i zdobywali nowe, praktyczne doświadczenia dotyczące systemu edukacji innych państw europejskich.

W celu wzięcia udziału w procesie rekrutacji należy wypełnić i własnoręcznie podpisać Formularz aplikacyjny , dostępny w sekretariacie szkoły a następnie przekazać go do Komisji Rekrutacyjnej do 07.02.2020 r.

Pobyt w Martina Franka 20-24.04.2020 r.

Projekt skierowany jest do nauczycieli zawodu Zespołu Szkół Nr 2 w Sanoku.

Regulamin rekrutacji dostępny jest w sekretariacie szkoły.

Wyjazd odbywa się w ramach projektu POWERVET Praktyki w Hiszpanii, Niemczech i Włoszech szansą dla uczniów Zespołu Szkół Nr 2 w Sanoku.