Czcionka:

Kontrast:

II miejsce Mechanika w IV Turnieju Niepodległościowym o Puchar Starosty

Data publikacji: 6 listopada 2022, 09:17

Niepodległościowy Turniej Piłki Nożnej na stałe już wpisał się w kalendarz imprez sportu szkolnego, niosąc ze sobą co rok sporą dawkę rywalizacji, emocji i dobrej zabawy. Nie inaczej było i w tym roku. Na wypełnionej widownią hali ZST (której sporą część stanowili Ultrasi Mechanika) bardzo dobrze poradzili sobie nasi reprezentanci, zajmując drugie miejsce.

Zawody rozpoczęliśmy od zwycięstwa z silną drużyną II LO, następnie pokonaliśmy wysoko ZS 5 oraz ZS 1. W meczu, który wzbudzał największe zainteresowanie, pokonaliśmy po pięknej walce ZS nr 3, sprawiając sporo radości naszym wiernym kibicom. Trzeba podkreślić w tym miejscu wspaniałą atmosferę stworzoną przez kibiców gospodarzy i nasz fanklub, porównywalną z tą znaną z największych aren piłkarskich. Spotkanie, w którym sytuacja zmieniała się jak w kalejdoskopie, zakończyło się naszą wygraną w stosunku 3-2, ale kosztowało drużynę sporo sił i zaangażowania mentalnego, których zabrakło niestety w ostatnim, decydującym o pierwszym miejscu meczu z naszpikowaną reprezentantami Ekoballu Stali Sanok drużyną I LO. Mimo wszystko opuszczaliśmy halę z podniesionymi głowami i nagrodą pieniężną, za którą dziękujemy organizatorom ze Starostwa Powiatowego. Skład drużyny stanowili: Michał Malczak w bramce – w naszym odczuciu najlepszy bramkarz turnieju, zdobywca pierwszej bramki w meczu z ZS3, Łukasz Piotrowski, który dzielił i rządził na boisku w każdym meczu, pokazując kawał dobrego futsalu, doświadczony Mateusz Solon –  wspierani przez młodszych kolegów –Olka Czuryłę, Mateusza i Karola Sokołowskich, Olka Kowalika i Miłosza Sołtysika. Poniżej fragment dopingu naszych wspaniałych kibiców. Dziękujemy!