Czcionka:

Kontrast:

II Międzynarodowe Spotkanie Szkoleniowe/The second Learning/teaching/training activity/ w Mechaniku

Data publikacji: 1 kwietnia 2017, 11:55

Już w najbliższym tygodniu Mechanik będzie gościć 23 osoby z 4 krajów biorących udział w projekcie Erasmus+ INTEMPO na II Międzynarodowym Spotkaniu Szkoleniowym.

Przygotowaliśmy warsztaty: Laboratorium mechatroniki, wykorzystanie programowalnych zestawów Lego Mindstorms, ocena skuteczności metod nauczania przez odkrywanie i kreatywne rozwiązywanie problemów, które będzie prowadził pan B.Buczek i p. M.Wrona. Odbędzie się również szkolenie „ Wprowadzenie do projektowania i druku 3D”, przygotowane przez pana M.Chimiaka oraz pana M. Skalskiego.

Goście będą mieli także okazję zapoznać się z nowocześnie wyposażoną bazą dydaktyczną i laboratoriami naukowymi Instytutu Technicznego PAŃSTWOWEJ WYŻSZEJ SZKOŁY ZAWODOWEJ im. Jana Grodka w Sanoku oraz odwiedzić Podkarpacki Park Naukowo-Technologiczny w Jasionce.