Czcionka:

Kontrast:

I Mistrzostwa Szkoły w Wędkarstwie!

Data publikacji: 8 maja 2023, 12:24

W piątkek 28 kwietnia, na stawach koło sanockich Sosenek, we współpracy z Kołem wędkarskim nr3 w Sanoku i EXTREME FISHING FEDERATION (wspierającej rozwój wędkarstwa wśród dzieci i młodzieży), z inicjatywy uczniów, odbyły się pierwsze indywidualne mistrzostwa Zespołu Szkół nr2 w wędkarstwie. Łowiono metodą gruntową a do rywalizacji stanęło 12 uczestników. Pierwszym Mistrzem sanockiego „MECHANIKA” został Jakub Proćko. Na drugim stopniu podium zameldował się Jakub Bykowski a trzeci był Jakub Maczużak.

Wiemy już na pewno, że nie było to okazjonalne wydarzenie, i już myślimy o kolejnych edycjach… Być może w następnym roku szkolnym uda się włączyć w tą „zabawę” inne sanockie szkoły średnie i zorganizować zawody międzyszkolne.

Serdeczne podziękowania dla Koła nr3 za zabezpieczenie organizacyjne zawodów i ufundowanie nagród.