Czcionka:

Kontrast:

Drodzy Uczniowie

Data publikacji: 27 lutego 2023, 03:32

 Mamy ponownie zaszczyt zaprosić Was (uczniów klas 7 i 8) na „Konkurs Wiedzy Technicznej MÓZG ROKU – V edycja”, który odbędzie się 13 kwietnia 2023 roku o godzinie 9.30 w Zespole Szkół Nr 2 w Sanoku, ul. Stróżowska 15.

     Konkurs przeznaczony jest dla uczniów z zainteresowaniami technicznymi – prosimy o zgłoszenie się do 5 osób z danej szkoły podstawowej, którzy powalczą o atrakcyjne nagrody i tytuł „MÓZG ROKU 2023”. Konkurs został zgłoszony do Kuratorium Oświaty w Rzeszowie, a więc laureaci mogą go wpisać na świadectwie jako osiągnięcie na koniec szkoły.

     Prosimy również o potwierdzenie e-mailem udziału w konkursie, podając nazwę konkursu, szkoły i liczbę uczestników do 31 marca. W przypadku odmowy udziału prosimy również o potwierdzenie. Szczegóły podane są w Regulaminie w zakładce Poza nauką/regulaminy konkursów.

     Z góry dziękujemy za pozytywną reakcję i liczymy, że wyniesiecie ciekawe doświadczenia i satysfakcję z posiadanej wiedzy. Dodatkową atrakcją konkursu jest zwiedzanie Muzeum Techniki.

                                                               Organizatorzy-nauczyciele ZS2