Czcionka:

Kontrast:

Dobry występ naszych siatkarzy!

Data publikacji: 12 grudnia 2022, 12:24

Reprezentacja ZS nr 2 w siatkówce zajęła trzecie miejsce( w stawce sześciu drużyn) na rozgrywanych w I LO zawodach powiatowej licealiady SZS. Zmagania grupowe nasza drużyna rozpoczęła od pewnej wygranej z ZSR Nowosielce (2:0). W drugim meczu turnieju ulegliśmy po dramatycznym tie-breaku ZS nr 3 (1:2). W meczu o brąz rywalem naszych chłopaków miało być II LO Sanok, ale rywale oddali mecz walkowerem. Z jednej strony szkoda straconej szansy na finał, z drugiej jednak zaprezentowaliśmy się bardzo dobrze na tle drużyn, w których nie brakuje zawodników z klubów siatkarskich.

Skład naszej drużyny: Maciej Paduch, Łukasz Piotrowski, Hubert Kusy, Oliwier Radwański, Michał Malczak, Sebastian Woźny, Konrad Norak, Kacper Łabaj, Aleksander Czuryło, Mateusz Sokołowski, Paweł Koczera,Jakub Folcik,