Czcionka:

Kontrast:

Celne oko uczniów MECHANIKA

Data publikacji: 1 czerwca 2023, 08:29

Szkolna strzelnica sanockiego MECHANIKA wciąż działa.

25 maja br dzięki wsparciu Sanockiego Stowarzyszenia Strzeleckiego SAGITTARIUS oraz dzięki dofinansowaniu przez Zarząd Powiatu Sanockiego ( za co bardzo serdecznie dziękujemy) odbyły się Szkolne Zawody Strzeleckie zorganizowane przez nauczyciela Edukacji dla bezpieczeństwa Pana Pawła Stefańskiego. Po zaciętej i wyrównanej walce Sędzia Główny Pan Bartosz Jachimowski, sędzia II klasy Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego laur zwycięstwa przyznał w kategorii drużynowej klasie 1CE, a w kategorii indywidualnej uczniowi tejże klasy Maciejowi Balwierczakowi.

Dla ciekawych poniżej prezentujemy pełne wyniki: (uczniowie strzelali z broni pneumatycznej na odległość 10m):

Klasyfikacja drużynowa:

I miejsce ICE 190pkt

II miejsce IAS 153pkt

III miejsce ITO 108pkt

IV miejsce ICO 90pkt

Klasyfikacja indywidualna:

I miejsce Maciej Balwierczak 64pkt

II miejsce Robert Morąg 63pkt

III miejsce Bartłomiej Wilda 61pkt.