Czcionka:

Kontrast:

1CO – Mistrzem jesieni ZS Nr2 w Piłce nożnej

Data publikacji: 30 października 2022, 07:44

Za nami kolejny turniej piłki nożnej o mistrzostwo Zespołu Szkół Nr2, rozegrany w ubiegłym tygodniu, w piątek, 28 października. Oj działo się wiele podczas tego turnieju. Piękne bramki, nieoczekiwane zwroty akcji i zaskakujące wyniki. A to wszystko przy pięknej pogodzie na przyszkolnym boisku Orlik.

Do zawodów przystąpiło 11 drużyn klasowych. Turniej rozegrano systemem mieszanym. Najpierw była faza „pucharowa”, która wyłoniła 3 najlepsze drużyny, które następnie rywalizowały w systemie „każdy z każdym” o miano najlepszej drużyny jesieni w naszej Szkole.

Tak jak już wcześniej wspomniano, było kilka niespodzianek w turnieju i kilka zaskakujących wyników. Do nich można zaliczyć, odpadnięcie już w fazie pucharowej drużyn klas 3AE i 4AEG no i generalnie skład trójki finałowej w której znalazły się dwie pierwsze klasy: 1AS, 1CO oraz klasa 2AS.

Po zaciętych pojedynkach zwycięzcą całego turnieju została klasa 1CO, która nie dała szans rywalom wygrywając wszystkie swoje mecze w turnieju, tracąc tylko 1 bramkę. Brawa dla drużyny zwycięskiej oraz dla wszystkich zespołów biorących udział w turnieju. Drugie miejsce przypadło klasie 2AS a trzecie 1AS. Kolejne zawody już na wiosnę. Zobaczymy czy przygotowania zimowe wpłyną na zmianę układu sił na piłkarskim podwórku naszej Szkoły…..

Wyniki:

Faza Pucharowa

drużynywynik
1CO – 2CE1:0
4AE – 3AE1:4
1AS – 3CS3:1
4AEG – 4CM5:0
2AS – 4TO4:0
1CE – 1CO0:9
3AE – 1AS0:1
4AEG – 2AS3:3 (dogrywka 0:0, w karnych 3:4)
Faza finałowa  
drużynywynik
1AS – 1CO0:2
1AS – 2AS0:5
1CO – 2AS2:0