Czcionka:

Kontrast:

MECHANIK WICEMISTRZEM POLSKI! 馃弳

Data publikacji: 14 czerwca 2023, 10:25

Chyba nikt si臋 nie spodziewa艂, 偶e mo偶emy osi膮gn膮膰 taki sukces. Na pocz膮tku obecnego roku szkolnego ma艂o kto przewidywa艂, 偶e nasza dru偶yna zagra na zawodach wojew贸dzkich a co dopiero w Elbl膮gu na og贸lnopolskim turnieju fina艂owym Licealiady……. A tu po Mistrzostwie Wojew贸dztwa, mo偶emy cieszy膰 si臋 z WICEMISTRZOSTWA POLSKI.

To by艂 niesamowity turniej w naszym wykonaniu. Mecze pe艂ne emocji, wspania艂e bramki, niesamowite obrony bramkarskie. Ch艂opcy dali z siebie nie 100 a 200%, graj膮c w ka偶dym spotkaniu na maxa od pierwszej do ostatniej minuty.

Ciesz膮 r贸wnie偶 wyr贸偶nienia indywidualne dla naszych zawodnik贸w. Kapitan zespo艂u, 艁ukasz Piotrowski zosta艂 Kr贸lem Strzelc贸w turnieju z 6-cioma trafieniami na koncie a Szymon B艂aszczak najlepszym bramkarzem. Gratulacje!

Sk艂ad naszej dru偶yny: 艁ukasz Piotrowski, Szymon B艂aszczak, Maciej Czopor, Jakub Izdebski, Leon Samborski, Mateusz Soko艂owski, Jakub Pro膰ko, Karol Soko艂owski, Aleksander Czury艂o, Patryk Turkawski, Mi艂osz Kindlarski i Jakub Folcik.

Wyniki uzyskane w Elbl膮gu:

Mecze grupowe:

ZS 2 Sanok 鈥 ZSS Bydgoszcz 4:1

ZS 2 Sanok 鈥 ZSTiP Nowy Targ 4:3

P贸艂fina艂:

ZS 2 Sanok 鈥 ZST Szczecinek 4:3

Fina艂:

ZS 2 Sanok 鈥 II LO Sanok 3:5

Gor膮ce podzi臋kowania nale偶膮 si臋 naszym sponsorom, Firmom: HERB, AUTOMET GROUP, EAE ELEKTRONIK, PASS POLSKA, DRUMMONDS, MONT-INOX, TAGEX POLSKA oraz ZARZ膭DOWI POWIATU SANOCKIKEGO.

 Dzi臋kujemy, 偶e nasi uczniowie mogli zrealizowa膰 swoje marzenia i by膰 cz臋艣ci膮 tego wspania艂ego wydarzenia sportowego.

Jeszcze raz brawa dla ca艂ego zespo艂u!