Czcionka:

Kontrast:

IX Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego Technicznego

Data publikacji: 16 marca 2023, 05:29

W dniu 16 marca 2023 r. nasza szkoła zorganizowała IX już edycję Konkursu Języka Angielskiego Technicznego. W konkursie udział wzięli uczniowie klas 7 i 8 szkół podstawowych z powiatu sanockiego. Uczestnicy wykazali się bardzo szeroką wiedzą językową z zakresu IT, mechaniki, elektroniki i ochrony środowiska. Konkurs został zgłoszony do Kuratorium Oświaty w Rzeszowie i może być wpisywany na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej, dając laureatom dodatkowe punkty przy rekrutacji do szkół ponadpodstawowych. Miejsca na podium i tytuł laureata konkursu zdobyli:

1. Dominik Adam z SP 3 w Sanoku (66 pkt)

2. Antoni Kowalski z SP 3 w Sanoku (65 pkt)

3. Adrianna Firlit z SP 1 w Sanoku (63 pkt).

Gratulujemy zwycięzcom‼️

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i ich opiekunom.?

Podczas konkursu obecni byli również nasi Erasmusowi partnerzy z Portugalii, którzy w tym tygodniu wymieniają się doświadczeniami z naszymi nauczycielami przedmiotów zawodowych w zakresie ochrony środowiska.

Nie znaleziono galerii.