Akualności

Kierunki kształcenia

poniedziałek, 20 grudzień 2021 19:34

Boże Narodzenie w Mechaniku

Napisała 
Oceń ten artykuł
(19 głosów)

Wigilia. Boże Narodzenie. Ileż wzruszeń budzi w nas to jedno z największych świąt chrześcijańskich. Koloryt i szczególna atmosfera Świąt Bożego Narodzenia pozwalają nam oderwać się od szarej rzeczywistości i dostrzec inne wymiary naszego istnienia, ujrzeć piękno i nim się zachwycić, doznać dobroci i okazać ją innym, przeżyć radość spotkania w gronie najbliższych. W ten uroczysty nastrój Świąt wprowadzili nas również uczniowie naszej szkoły, którzy pod opieką pani Agnieszki Kubowicz i Anety Kołodziej przygotowali Jasełka Bożonarodzeniowe. Byli to uczniowie 2to, 1ce, 1as i 3to, którym należą się szczególne podziękowania za ich zaangażowanie i młodzieńczy entuzjazm z jakim podeszli do tego zadania. A byli to: Piotr Czaja, Gabrysia Rączka, Martyna Stankiewicz, Magda Koczera, Oliwia Wroniak, Martyna Łaski, Sabina Niżnik, Angelika Stodolak, Sandra Bator, Nikola Stojak, Monika Biłas, Maciej Czopor, Miłosz Smulski, Jakub Kosturski i Dawid Bocheński. Nagrywaniem tej uroczystości oraz montażem filmiku zajął się Krzysztof Stączek z 4to, któremu również należą się ogromne podziękowania. Wszystkim życzymy Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

 

Link do filmu: kliknij

  • pck01
  • pck02
  • pck03
  • pck04
  • pck05
  • pck06
  • pck07

Czytany 53 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 21 grudzień 2021 10:38

Media

Galeria

{gallery}1685{/gallery}

Mini Kalendarz

Dzisiaj jest: Piątek
21 Stycznia 2022
Dzień Babci
Imieniny obchodzą
Agnieszka, Epifani, Jarosław,
Jarosława, Jerosława, Marcela

Do końca roku zostało 345 dni.
Szczęśliwe numerki: 6,11

 

 

power

podkarpackie

Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 49 gości oraz 0 użytkowników.