poniedziałek, 20 grudzień 2021 19:34

Boże Narodzenie w Mechaniku

Wigilia. Boże Narodzenie. Ileż wzruszeń budzi w nas to jedno z największych świąt chrześcijańskich. Koloryt i szczególna atmosfera Świąt Bożego Narodzenia pozwalają nam oderwać się od szarej rzeczywistości i dostrzec inne wymiary naszego istnienia, ujrzeć piękno i nim się zachwycić, doznać dobroci i okazać ją innym, przeżyć radość spotkania w gronie najbliższych. W ten uroczysty nastrój Świąt wprowadzili nas również uczniowie naszej szkoły, którzy pod opieką pani Agnieszki Kubowicz i Anety Kołodziej przygotowali Jasełka Bożonarodzeniowe. Byli to uczniowie 2to, 1ce, 1as i 3to, którym należą się szczególne podziękowania za ich zaangażowanie i młodzieńczy entuzjazm z jakim podeszli do tego zadania. A byli to: Piotr Czaja, Gabrysia Rączka, Martyna Stankiewicz, Magda Koczera, Oliwia Wroniak, Martyna Łaski, Sabina Niżnik, Angelika Stodolak, Sandra Bator, Nikola Stojak, Monika Biłas, Maciej Czopor, Miłosz Smulski, Jakub Kosturski i Dawid Bocheński. Nagrywaniem tej uroczystości oraz montażem filmiku zajął się Krzysztof Stączek z 4to, któremu również należą się ogromne podziękowania. Wszystkim życzymy Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

Link do filmu: kliknij

• pck01