Akualności

Kierunki kształcenia

czwartek, 09 grudzień 2021 16:10

Piłkarze na podium III Turnieju Niepodległościowego o Puchar Starosty Sanockiego

Napisał 

      Po raz trzeci na hali ZS nr 3 w Sanoku rozegrano powiatowy turniej piłki nożnej szkół średnich. W poprzednich dwóch edycjach byliśmy bezkonkurencyjni, tym razem postanowiliśmy być bardziej uprzejmi dla konkurencji i zadowoliliśmy się najniższym stopniem podium.

        Nasza drużyna rozpoczęła zmagania mocno stremowana, a że za przeciwników w dwóch pierwszych spotkaniach miała drużyny II i I LO, w których zdecydowaną większość stanowili zawodnicy drużyn juniorów KS Ekoball Stal Sanok, musiała uznać wyższość rywali. Z meczu na mecz graliśmy coraz lepiej, pokonując kolejno Ekonomik (3-2), ZS nr 5 (2-0) i na zakończenie zawodów w prestiżowym pojedynku „derbowym” punktując, pomimo ogłuszającego dopingu miejscowych fanów, ZS nr 3 (3-0). Mieszanka rutyny z młodością, wspierana bardzo dobrą postawą bramkarza, zdała egzamin i godnie reprezentowała naszą szkołę w tym ciekawym turnieju.

    Skład: Michał Malczak(br) 3 CMG, Łukasz Piotrowski 3 AEG, Mateusz Solon 3 AEG, Radosław Muszka 4 TO, Maksymilian Muszyński 4 TO, Jakub Kolin 3 CO, Łukasz Radko 3 TO, Gracjan Gruszka 2 AE, Aleksander Czuryło 1 AS.

  Dziękujemy organizatorom i sędziom za udany turniej, a kibicom za stworzenie piłkarskiej atmosfery. Do zobaczenia za rok!

Czytany 70 razy Ostatnio zmieniany sobota, 11 grudzień 2021 20:27
sj

Mini Kalendarz

Dzisiaj jest: Piątek
21 Stycznia 2022
Dzień Babci
Imieniny obchodzą
Agnieszka, Epifani, Jarosław,
Jarosława, Jerosława, Marcela

Do końca roku zostało 345 dni.
Szczęśliwe numerki: 6,11

 

 

power

podkarpackie

Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 50 gości oraz 0 użytkowników.