Akualności

Kierunki kształcenia

niedziela, 05 grudzień 2021 19:30

Powiatowy szczypiorniak – dziewczęta drugie, chłopcy tuz za podium!

Napisał 

     W ubiegłym tygodniu rozegrano zawody powiatowej licealiady  w piłce ręcznej. W rozgrywkach chłopców nasza reprezentacja zajęła IV miejsce. W każdym meczu nasi zawodnicy walczyli od pierwszej do ostatniej minuty, pozostawiając po sobie bardzo dobre wrażenie. Skład drużyny: Olek Czuryło, Szymon Kloc, Jakub Koper-Rochalski, Jakub Kmiecik, Daniel Rachwalski (1 AS), Rafał Strzałka, Bartosz Płoszaj (2CS), Kamil Filip  (3 AE), Łukasz Piotrowski (3 AEG), Norbert Latusek (4CM), Łukasz Sadowski (4 TO), Mikołaj Jatczyszyn (3 COG).

Jeszcze lepiej spisały się dziewczęta, które zajęły drugie miejsce. W fazie finałowej pokonały faworyzowaną drużynę 2 LO, a w decydującym o awansie meczu uległy gospodyniom z 1 LO. Mimo to postawa naszych zawodniczek zasługuje na najwyższe uznanie, po raz kolejny dziewczyny potwierdziły, że w ich przypadku nie liczy się ilość, ale jakość. Mimo skromnej kadry dzielnie rywalizują na wszystkich frontach sportowych rozgrywek. Szczególnie dziękujemy Kasi Płaziak i Gabrysi Marcinik, które do zawodów przystąpiły dzień po wyczerpującym półfinale wojewódzkim w badmintonie. Oprócz nich na parkiecie wystąpiły: Julka Chyżyńska w bramce (wspaniałe interwencje w konkursie rzutów karnych przeciwko 2 LO), Gabrysia Frycz, Roksana Nowak i Natalia Olejarz (wszystkie 2 TO), Martyna Adamowicz i Kasia Pełdiak (3 TO), oraz Martyna Starńka z 3 TOG.

Czytany 66 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 13 grudzień 2021 20:31
sj

Galeria

{gallery}1675{/gallery}

Mini Kalendarz

Dzisiaj jest: Piątek
21 Stycznia 2022
Dzień Babci
Imieniny obchodzą
Agnieszka, Epifani, Jarosław,
Jarosława, Jerosława, Marcela

Do końca roku zostało 345 dni.
Szczęśliwe numerki: 6,11

 

 

power

podkarpackie

Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 61 gości oraz 0 użytkowników.