Akualności

Kierunki kształcenia

piątek, 03 grudzień 2021 13:49

Wizyta w Centrum Symulacji Medycznych PWSZ w Sanoku

Napisała 
Oceń ten artykuł
(14 głosów)

W dniu dzisiejszym (3 grudnia 2021) wraz z grupą teleinformatyków z klasy 2TO miałam przyjemność gościć z wizytą w Centrum Symulacji Medycznych PWSZ w Sanoku.

Dzięki uprzejmości Pana Marcina Stacha, pracownika PWSZ i nauczyciela informatyki w Naszej Szkole, zwiedziliśmy pracownie i laboratoria symulacji medycznych centrum, poznaliśmy tajniki nowoczesnych pracowni i rozwiązania informatyczne, które tam zostały zastosowane. Uczniowie z wielką uwagą i zainteresowaniem oglądali wyposażenie kolejnych sal i serwerowni oraz gościnnie uczestniczyli w zajęciach studentów. Największe wrażenie zrobiła na nas w pełni wyposażona karetka pogotowia, służąca do ćwiczeń oraz „ożywające” fantomy.

Wizyta w Centrum Symulacji Medycznych była doskonałą lekcją, nie tylko pod kątem medycznym, ale przede wszystkim informatycznym.

Bardzo dziękujemy

Czytany 164 razy

Mini Kalendarz

Dzisiaj jest: Poniedziałek
24 Stycznia 2022
Imieniny obchodzą
Chwalibóg, Felicja, Mirogniew, Rafał,
Rafaela, Tymoteusz

Do końca roku zostało 342 dni.
Szczęśliwe numerki: 7,4

 

 

power

podkarpackie

Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 103 gości oraz 2 użytkowników.

  • acze
  • izak