piątek, 03 grudzień 2021 13:49

Wizyta w Centrum Symulacji Medycznych PWSZ w Sanoku

W dniu dzisiejszym (3 grudnia 2021) wraz z grupą teleinformatyków z klasy 2TO miałam przyjemność gościć z wizytą w Centrum Symulacji Medycznych PWSZ w Sanoku.

Dzięki uprzejmości Pana Marcina Stacha, pracownika PWSZ i nauczyciela informatyki w Naszej Szkole, zwiedziliśmy pracownie i laboratoria symulacji medycznych centrum, poznaliśmy tajniki nowoczesnych pracowni i rozwiązania informatyczne, które tam zostały zastosowane. Uczniowie z wielką uwagą i zainteresowaniem oglądali wyposażenie kolejnych sal i serwerowni oraz gościnnie uczestniczyli w zajęciach studentów. Największe wrażenie zrobiła na nas w pełni wyposażona karetka pogotowia, służąca do ćwiczeń oraz „ożywające” fantomy.

Wizyta w Centrum Symulacji Medycznych była doskonałą lekcją, nie tylko pod kątem medycznym, ale przede wszystkim informatycznym.

Bardzo dziękujemy

24 Stycznia 2022
Chwalibóg, Felicja, Mirogniew, Rafał,
Rafaela, Tymoteusz

Odwiedza nas 103 gości oraz 2 użytkowników.

• acze
  • izak