Akualności

Kierunki kształcenia

środa, 01 grudzień 2021 23:29

Świetne występy reprezentacji Mechanika w badmintonie!

Napisał 

Półfinały wojewódzkie w badmintonie, rozgrywane w hali ZSnr3 w Sanoku okazały się, podobnie jak w latach ubiegłych, bardzo udane dla reprezentantów Mechanika. Dziewczęta zajęły II miejsce i awansowały do Finału Wojewódzkiego, chłopcy uplasowali się na najniższym stopniu podium.


Dziewczęta do rywalizacji przystąpiły 29 listopada. Kasia Płaziak, Gabrysia Marcinik i Natalia Jaworska pokonały kolejno sanocki Ekonomik (3:1) i LO Strzyżów (3:1). W półfinale nie dały szans II LO z Sanoka (3:1) i zameldowały się w finale. Tam, mając zapewniony awans, stoczyły piękne pojedynki z drużyną I LO, przegrywając 3:2. Niemniej jednak pojedynki indywidualne i debel wzbudziły podziw publiczności, a Kasia Płaziak udowodniła, że wśród badmintonistek nie ma sobie równych w tej części województwa.

Chłopcy uplasowali się oczko niżej niż koleżanki. Doświadczeni Łukasz Piotrowski i Łukasz Sadowski, wspierani przez debiutantów – Szymona Kloca i Macieja Paducha pokonali w fazie finałowej  sanocki Ekonomik (3:0) , oraz ulegli ZS3 i I LO, które uzyskały awans. Mimo to należą się im słowa uznania za nieustępliwą walkę i godne reprezentowanie szkoły, tym bardziej że wiele szkół w ogóle nie zdołało wystawić reprezentacji.

Czytany 115 razy Ostatnio zmieniany środa, 01 grudzień 2021 23:34
sj

Mini Kalendarz

Dzisiaj jest: Poniedziałek
24 Stycznia 2022
Imieniny obchodzą
Chwalibóg, Felicja, Mirogniew, Rafał,
Rafaela, Tymoteusz

Do końca roku zostało 342 dni.
Szczęśliwe numerki: 7,4

 

 

power

podkarpackie

Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.