Akualności

Kierunki kształcenia

wtorek, 30 listopad 2021 20:55

Konkurs BHP "Poznaj swoje prawa w pracy"

Napisała 
Oceń ten artykuł
(16 głosów)

W dniu dzisiejszym odbył się w Naszej Szkole pierwszy etap konkursu wiedzy o prawie pracy i BHP „Poznaj swoje prawa w pracy”, którego organizatorem jest Państwowa Inspekcja Pracy. Celem konkursu jest popularyzowanie wśród uczniów szkół ponadpodstawowych wiedzy dotyczącej ochrony pracy, bezpieczeństwa i higieny pracy, legalności zatrudnienia oraz innej pracy zarobkowej.

W tym roku w konkursie wzięło udział 13 uczniów z klas – 1CE, 2 TO, 2 CS i 3AEG. Uczestnicy mieli za zadanie rozwiązać test, składający się z 25 pytań.

Największą ilość punktów uzyskali – Łukasz Orybkiewicz z klasy 2TO (23pkt) i Jakub Rościńskie także z klasy 2 TO (22pkt) i to oni będą reprezentować Naszą Szkołę w etapie wojewódzkim, który odbędzie się w lutym 2022 w Rzeszowie.

Gratuluję zwycięzcom oraz wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie.

Czytany 128 razy

Mini Kalendarz

Dzisiaj jest: Poniedziałek
24 Stycznia 2022
Imieniny obchodzą
Chwalibóg, Felicja, Mirogniew, Rafał,
Rafaela, Tymoteusz

Do końca roku zostało 342 dni.
Szczęśliwe numerki: 7,4

 

 

power

podkarpackie

Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 56 gości oraz 0 użytkowników.