Akualności

Kierunki kształcenia

wtorek, 23 listopad 2021 13:21

Maraton Pisania Listów

Napisała 
Oceń ten artykuł
(17 głosów)

Nasza Szkoła już po raz szósty włącza się do ogólnoświatowej akcji Amnesty International w obronie praw człowieka.

Co roku w okolicach Międzynarodowego Dnia Praw Człowieka miliony ludzi na całym świecie jednoczą siły, żeby upomnieć się o konkretne osoby, których prawa są łamane i odmienić ich los. Piszemy listy do decydentów, którzy mają realny wpływ na los naszych bohaterów i bohaterek oraz wysyłamy wyrazy wsparcia dla nich samych i ich bliskich. Słowa mają moc - szczególnie, gdy przybiorą formę milionów listów i wiadomości spływających z całego świata w sprawie jednego człowieka. Tak masowej, pokojowej akcji w konkretnych sprawach nie da się łatwo zignorować. Już w trakcie Maratonu otrzymujemy dobre wiadomości - więźniowie sumienia są zwalniani, niesłusznie skazani doczekują się sprawiedliwości, złe prawo jest zmieniane.

Na stronie Maratonu  znajdziesz sylwetki tegorocznych bohaterów i bohaterek. Adres naszego szkolnego wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/500852385078658/?ref=newsfeed.

Zaczynamy 29 listopada, ale petycje online możesz podpisać już dzisiaj!

Nie czekaj! Dołącz! Napisz list - zmień życie!

 

Czytany 92 razy

Mini Kalendarz

Dzisiaj jest: Poniedziałek
24 Stycznia 2022
Imieniny obchodzą
Chwalibóg, Felicja, Mirogniew, Rafał,
Rafaela, Tymoteusz

Do końca roku zostało 342 dni.
Szczęśliwe numerki: 7,4

 

 

power

podkarpackie

Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 69 gości oraz 0 użytkowników.