Akualności

Kierunki kształcenia

poniedziałek, 15 listopad 2021 15:40

Zbiórka żywności

Napisała 

 Szkolne Koło Wolontariatu, zwraca się z prośbą do całej społeczności szkolnej o wsparcie zbiórki, organizowanej przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Sanoku w ramach Projektu Socjalnego „Wsparcie Swego od Swojego” (odbiorcami Projektu będą najbardziej potrzebujący seniorzy). Celem zbiórki jest pozyskanie artykułów spożywczych z długim terminem przydatności do spożycia tj. makaron, ryż, mąka, kasza, cukier, olej, herbata, słodycze itp. Pozyskiwane będą również środki czystości i higieny osobistej np. mydło, proszek. Wymienione produkty można przynosić do 19 listopada.(Zostawiamy w Pokoju Nauczycielskim lub w Sali 7 u Pani E. Gierad-Przybyły). Wszystkim, którzy zechcą wesprzeć zbiórkę, z góry serdecznie dziękujemy.

Czytany 91 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 15 listopad 2021 15:53
Więcej w tej kategorii: « Zaproszenie

Mini Kalendarz

Dzisiaj jest: Poniedziałek
24 Stycznia 2022
Imieniny obchodzą
Chwalibóg, Felicja, Mirogniew, Rafał,
Rafaela, Tymoteusz

Do końca roku zostało 342 dni.
Szczęśliwe numerki: 7,4

 

 

power

podkarpackie

Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 100 gości oraz 2 użytkowników.

  • acze
  • izak