piątek, 24 kwiecień 2020 16:01

"Specjalny telefon"

Napisał

Odpowiadając na potrzeby uczniów klas ósmych i ich rodziców Zespół Szkół nr 2 w Sanoku uruchamia specjalny telefon, pod którym będzie można uzyskać szczegółowe informacje o ofercie edukacyjnej szkoły. Kontakt telefoniczny z nami pozwoli Wam uzyskać kompleksową wiedzę na temat organizacji praktyk , także tych zagranicznych odbywanych w wielu krajach Unii Europejskiej, odpowiemy na pytanie ile można zarobić na stażach u współpracujących z nami lokalnych pracodawców, którzy swym patronatem objęli wszystkie kierunki kształcenia w szkole, jakie warunki należy spełnić, by zostać uczniem naszej szkoły, jak zaplanować swoją dalszą ścieżkę edukacji i kariery zawodowej, by w przyszłości odnieść sukces!

Dzwońcie pod numer 510 075 043, czekamy na Was od poniedziałku do piątku w godzinach 18:00 - 20:00.

Czytany 571 razy Ostatnio zmieniany piątek, 24 kwiecień 2020 16:08

Administrator serwisu.