Czcionka:

Kontrast:

Godziny dostępności

Lp.

Nazwisko i imię

Dzień tygodnia/godzina

1

Adamska Monika

wtorek 9.35-10.35

2

Balwierczak Marek

wtorek godz 12:10 13:10

3

Bień Ewa

czwartek godz. 15.05-16.05

4

Bieńczak Bogdan

środa godz. 9:35 – 10:35

5

Bryła Ewa

czwartek 13:00-14:00

6

Bochnak Joanna

7

Boczoń Monika

Tydz.A wtorek 17.00 -18.00,

tydz.B i C środa 17.00 -18.00

8

Burnatowska Katarzyna

piątek 7;00-8:00

9

Chabros-Jaklik Bożena

środa 8:00-9:00

10

Chimiak Marek

wtorek godz 15:00-16:00

11

Chytła Anna

wtorek 14.00 – 15.00

12

Czech Aneta

wtorek 10.25 -11.25

14

Deptuch Paweł

poniedziałek 15.00 – 16.00

15

Giebułtowicz Iwona

piątek 7.00-8.00

16

Felenczak Julian

17

Gierad-Przybyła Elżbieta

wtorek, 10:25 – 11:25

18

Jajko Sebastian

środa 9:35-10:35

19

Kołodziej Aneta

środa 10.25-11.25

20

Kondrat Magdalena

czwartek 10.25 – 11.25

21

Kosior-Szwan Ewa

czwartek 13.15 -14.15

22

Kosturska Magdalena

tydz.A i B: piątek 7.00-8.00, tydz. C: poniedziałek 7.00-8.00

23

Kot Piotr

czwartek 12:10 – 13:10

24

Kubowicz Agnieszka

środa 12:05 – 13:05

25

Kuzicki Marian

piątek godz 7.50 – 8.50

26

Leszczyńska Anita

czwartek 12.15-13.15

27

Lip Małgorzata

czwartek 9:40 – 10:40

28

Łożańska Izabela

wtorek 9:00-10:00

29

Matuła Mirosław

30

Mazepa Marek

co drugi piątek 10.30-11.30

31

Mazur Teresa

Poniedziałek 9.45 – 10.15Czwartek 10.45 – 11.15

32

Michenko Małgorzata

czwartek 15.00 – 16.00

33

Mokrzycka Sabina

Tydz.A poniedziałek 17.00-18.00, tydz.B poniedziałek 12.00-13.00, tydz.C  czwartek 17.00-18.00

34

Mszanecka-Dworzańska Martyna

środa 21.10 – 13.10

35

Naumowicz Piotr

wtorek 8.30-9.30

36

Nazarkiewicz Jowita

urlop bezpł.

37

Nowak Anna

wtorek 10:35 -11:35

38

Sachajdak Agnieszka

czwartek godz. 7.30-8.30

39

Sipak-Kowalik Katarzyna

40

Skalski Marek

urlop dla por. zdr.

41

Stach Marcin

Co drugi poniedziałek 17:10-18:10

42

Stefański Paweł

Co drugą środę 12.25-13.25

43

Więch Barbara

środa godz.8.35 -9.35

44

Wróbel Kinga

-urlop macierzyński

45

Wójcicka Alina

środa godz. 9:35 – 10:35

46

Wójcik Piotr

wtorek 7.35-8.35

47

Zimoń Katarzyna

czwartek 9.35 – 10.35

48

Zygar Maciej

środa 10:25 – 11:25

49

Wrona Jan

50

Błahut-Śliwiak Anna

środa 14.00-15.00

51

Dudek Rafał

czwartek 15.45 – 16.45

52

Góralska Katarzyna

czwartek 16.00 – 17.00

53

Misztak Karolina

wtorek 15:00-16:00 (w internacie)

54

Komański Ryszard

piątek 16:00-17:00

55

Rozum Tomasz

piątek 12:20 – 13:20

56

Sowa Jerzy

Co drugi poniedziałek 14.55 – 15.55