Czcionka:

Kontrast:

Drużyny żeńska i męska w Finale wojewódzkim w UNIHOKEJU !!!! 🏒

Data publikacji: 15 marca 2024, 01:34

W dniach 13 marca w Uczelni Państwowej w Sanoku rozegrano Półfinały wojewódzkie w unihokeju w ramach Licealiady. Jako pierwsi w tym dniu do walki stanęli chłopcy i po bardzo dobrej grze zajęli w turnieju II miejsce premiowane awansem do Finału wojewódzkiego. Poziom turnieju był bardzo wysoki a szczególnie mecze pomiędzy sanockimi drużynami ZS2 – II LO, ZS2 – ZS3 i ZS3 – II LO, dostarczyły wiele sportowych wrażeń i emocji licznie zgromadzonym w hali kibicom.

Nasza drużyna w pierwszym spotkaniu, po bardzo dobrej grze, minimalnie uległa gospodarzom turnieju II LO – 0:1, tracąc bramkę na 10 sekund przed zakończeniem spotkania. Trochę brakło koncentracji w końcówce i może przysłowiowego szczęścia….. ale los się do nas uśmiechnął w drugim meczu przeciwko ZS3, w którym wygrywamy 2:1 strzelając zwycięską bramkę w ostatniej sekundzie spotkania. Ostatni mecz to już dominacja naszej drużyny, która pokonuje kolegów z Krośnieńskiego Mechanika 7:0

Skład drużyny męskiej: Czopor Maciej, Turkawski Patryk, Haduch Emil, Bochnak Fabian, Sudyka Michał,  Kindlarski Miłosz, Wolak Michał, Barszczowski Mateusz, Folcik Jakub, Proćko Jakub i Sokołowski Karol.

Po turnieju druzyn męskich, do rywalizacji przystąpiły dziewczęta. Nasza drużyna na swoim koncie zanotowała 3 zwycięstwa i 1 porażkę z triumfatorkami turnieju, drużyną 1LO z Sanoka. Dziewcząta pokazały, że potrafią bardzo dobrze grać w unihokeja co napawa optymizmem przed turniejem finałowym. Wyniki drużyny dziewcząt:

ZS2 Sanok – ZSP2 Krosno 3:0

1LO Sanok – ZS2 Sanok 2:0

1LO Krosno – ZS2 Sanok 0:2

ZS2 Sanok – ZS1 Sanok 2:0

Skład drużyny dziewcząt: Hac Natalia, Pałys Wioletta, Nowak Roksana, Izdebska Wiktoria, Adamowicz Martyna, Drozd Nikola, Drozd Żaneta.

Finał wojewódzki chłopaków zaplanowany jest na 22 marca (piątek) w hali sportowej 1LO w Sanoku a turniej dziewcząt na 10 kwietnia (środa) – miejsce do ustalenia.

Trzymajmy kciuki za dobre występy naszych drużyn w tych turniejach.