Akualności

Kierunki kształcenia

Mechanik pojazdów samochodowych
Operator obrabiarek skrawających
Technik pojazdów samochodowych
Technik teleinformatyk
Technik ochrony środowiska
Technik mechanik
Technik automatyk
Technik elektronik
Technik spawalnictwa
Prev
02-03-2011
17-12-2017
02-03-2011
02-03-2011
24-03-2014
02-03-2011
07-11-2018
31-10-2018
30-01-2020
Next

bip

wtorek, 20 czerwiec 2017 10:29

Egzaminy klasyfikacyjne

Napisała

EGZAMINY KLASYFIKACYJNE ODBĘDĄ SIĘ 21.06.2017 (ŚRODA) O GODZINIE 9:00.

SPOTKANIE Z RODZICAMI W DNIU 13 czerwca 2017, GODZ. 17:00

Zapraszamy Rodziców uczniów uczących się w naszej szkole na spotkanie z wychowawcami klas w dniu 13 czerwca  2017 o godz. 17:00.

W tym dniu będzie można również spotkać się z pozostałymi nauczycielami. Nauczyciele będą dostępni w pokoju nauczycielskim od godz. 17:30 do godz. 18:30.

O godzinie 16:30 w sali nr 18 odbędzie się spotkanie przedstawicieli Rady Rodziców z dyrektorem, na które serdecznie zapraszam przewodniczących „Trójek Klasowych”.

PRZYDZIAŁ SAL NA SPOTKANIE Z RODZICAMI

W DNIU 13 CZERWCA 2017

PRZYDZIAŁ SAL

klasa

wychowawca

sala

1ct

M.Skibińska

148

1mo

A.Sachajdak

147

1ce

P. Kot

9

3m

A.Czech

143

2ce

I.Łożańska

154

3ct

M. Michenko

139

3mo

E.Bień

257

2mo

A.Kubowicz

138

2ct

K.Wojtuszewska-Cap

163

 

Lista podstawowa

uczniów/uczennic zakwalifikowanych do projektu

 

 

„Podniesienie atrakcyjności i jakości kształcenia zawodowego w Powiecie Sanockim”

 

 

 

Nazwa szkoły: Technikum nr 2

w Zespole Szkół nr 2 im Grzegorza z Sanoka w Sanoku

 

Rodzaj wsparcia (zaznacz X)

1.staże/ praktyki

 

 

2.kursy kwalifikacyjne, kursy/zajęcia specjalistyczne, zajęcia doskonalące, zajęcia uzupełniające

Pole tekstowe: X

Temat wsparcia – nazwa zajęć

Staż

 

Lp.

Nazwisko i Imię**

PESEL

klasa

Nr teczki

Liczba uzyskanych

punktów

Wykaz dostarczonych dokumentów**

 

1

Bojczyk Ewa

 

3 mo

 

 

CD

2

Chrobak Agata

 

3 mo

 

 

CD

3

Heredyńska Natalia

 

3mo

 

 

CD

4

Marszałek Mateusz

 

4ti

 

 

CD

5

Mogilany Bartosz

 

4cm

 

 

CD

6

Muszyńska Amelia

 

3mo

 

 

CD

7

Och Joanna

 

3mo

 

 

CD

8

Orzechowski Marcin

 

3ct

 

 

CD

9

Pasławska Alicja

 

3mo

 

 

CD

10

Pełeszyk Kamil

 

4cm

 

 

CD

11

Polański Michał

 

4cm

 

 

CD

12

Sabat Paweł

 

4cm

 

 

CD

13

Romańczyk Patryk

 

3mo

 

 

CD

14

Rusztowicz Karolina

 

3mo

 

 

CD

15

Woźny Michał

 

4ti

 

 

CD

                 

 

 

środa, 17 maj 2017 10:45

Echa Katynia

Napisał
czwartek, 27 kwiecień 2017 12:33

EGZAMIN MATURALNY

Napisała

Informuję, że na pisemny i ustny egzamin maturalny należy się zgłosić na 60 minut przed wyznaczoną godziną egzaminu.

Harmonogram egzaminów i godziny ich rozpoczęcia można znaleźć na stronach OKE pod linkiem:  http://www.oke.krakow.pl/inf/filedata/files/20160819%20Harmonogram%20egzaminow%20w%202017%20r%20OGOLNE%20Fin.pdf

 

czwartek, 27 kwiecień 2017 07:44

ORGANIZACJA ZAJĘĆ W DNIACH 4-8 MAJA 2017 R.

Napisała

Przypominam, że zgodnie z "Kalendarzem Roku Szkolnego" dni 4 maja, 5 maja i 8 maja 2017 r. są dniami wolnymi od zajęć dydaktyczno wychowawczych dla uczniów technikum. Uczniowie zasadniczej szkoły zawodowej odbywają w tych dniach zajęcia zgodnie z planem lekcji (dni te NIE są dla nich wolne). Zajęcia dla klas zasadniczej szkoły zawodowej odbywać się będą w salach: 35, 37 i w sali komputerowej w bibliotece szkolnej.

EGZAMINY KLASYFIKACYJNE

26.04.2017 r

 

Godzina

Przedmiot

komisja

sala

8:00

Historia i społeczeństwo przedmiot uzupełniający

A.Sachajdak, E. Bień

148

9: 30

j.niemiecki

P.Wójcik,

K. Wojtuszewska-Cap

139

11:00

j. angielski, j. angielski zawodowy

M. Wrona
M. Lip

18

 

 

 

 

 

 


27.04.2017

Godzina

Przedmiot

komisja

sala

8:00

Pracownia sieci transmisyjnych

M.Matuła

P. Naumowicz

255