POWER VET 2019

Kierunki kształcenia

poniedziałek, 15 listopad 2021 13:46

„Praktyczna nauka zawodu integralną częścią kształcenia zawodowego”

Napisała 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Konferencja „Praktyczna nauka zawodu integralną częścią kształcenia zawodowego”zorganizowana przez CDN we współpracy z ZS 2 oraz ADR była swietną okazją,żeby zaprezentować projekty realizowane w Mechaniku, szczególnie, że wśród zaproszonych osób byli dyrektorzy i nauczyciele szkół z powiatu oraz lokalni pracodawcy. Na przykładzie ostatniego zrealizowanego projektu POWER VET- 2019 została pokazana idea programu oraz korzyści, jakie odniesli uczniowie, szkoła oraz społecznośc lokalna dzięki uczestnictwu naszych uczniów w stażach i praktykach zagranicznych . Uczniowie mieli okazję zaprezentować nabyte umiejętności zawodowe, a wszystko odbyło sie w naturalnych warunkach- w gościnnych murach naszej firmy patronackiej ADR>

Czytany 54 razy Ostatnio zmieniany środa, 17 listopad 2021 08:01
Więcej w tej kategorii: « Praktyki i staże uczniowskie

Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 46 gości oraz 1 użytkownik.

  • barbaraw