POWER VET 2018
poniedziałek, 18 luty 2019 10:32

Wyjazd na szkolenie AutoCad - Berlin

Napisał 
Oceń ten artykuł
(14 głosów)

W sobotę młodzież naszej szkoły miała szansę zwiedzać zabytki Berlina. Mieliśmy okazję zobaczyć pozostałości muru berlińskiego, oraz inne zabytkowe budowle tego pięknego miasta, jak również charakterystyczne jego punkty jakim jest m.in. wieża telewizyjna. Przez dwie godziny jeżdżąc po mieście nasz przewodnik opowiadał o licznych atrakcjach turystycznych. Przy części z nich mieliśmy okazję się zatrzymać i zobaczyć je z bliskam; zrobić pamiątkową fotografię. Na zakończenie wyjazdu mieliśmy troszkę wolnego czasu aby samodzielnie wybrać atrakcje które chcemy dokładniej obejrzeć.

  • berlin01
  • berlin02
 

Czytany 613 razy Ostatnio zmieniany piątek, 18 październik 2019 22:17

Galeria

{gallery}1325{/gallery}
Więcej w tej kategorii: Wyjazd na szkolenie AutoCad »

Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 55 gości oraz 0 użytkowników.