POWER VET 2018

Sanok, 09.01.2019

Zespół Szkół nr 2 im. Grzegorza z Sanoka w Sanoku

zaprasza:

osoby odpowiedzialne za realizację zadań z zakresu doradztwa edukacyjno-zawodowego w szkole, dyrektorów, wychowawców, doradców zawodowych, pedagogów i psychologów oraz osoby zainteresowane tematyką doradztwa edukacyjno-zawodowego na spotkanie szkoleniowe:

„Szkolnictwo zawodowe w dobie reformy”
„Planowanie drogi kształcenia i kariery zawodowej ucznia na etapie podstawowym i gimnazjalnym”

które odbędzie się dnia 05.02.2019 r. o godz. 10.00
w Zespole Szkół nr 2 w Sanoku, ul. Stróżowska 15, 38-500 Sanok.
Celem szkolenia jest wsparcie kadry pedagogicznej szkół w efektywnej realizacji zadań z doradztwa edukacyjno-zawodowego, ze szczególnym uwzględnieniem szkolnictwa branżowego i technicznego. Spotkanie będzie prowadzone przez wieloletnich praktyków – dyrekcję i nauczycieli Zespołu Szkół nr 2 w Sanoku oraz przedstawicieli firm i instytucji otoczenia biznesu: ADR Polska S.A., DO-MET, Sanok Rubber Company, CECH Rzemiosł Różnych w Sanoku.
Obecni na spotkaniu nauczyciele otrzymają pakiet materiałów szkoleniowych i informacyjnych.

Czas trwania szkolenia: 2 godz.

Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie udziału do dnia 25.01.2019 r.

Czytany 557 razy Ostatnio zmieniany piątek, 18 październik 2019 22:45

Administrator serwisu.