POWER VET 2016
środa, 07 grudzień 2016 12:32

European Vocational Skills Week

European Vocational Skills Week ambassadors announced

W najbliższy piatek, 9 grudnia, odbędzie się w naszej szkole w ramach European Vocational Skills Week  spotkanie upowszechniające rezultaty projektu Erasmus+ dla gimnazjalistów. Będzie ono przygotowane przez uczniów ZS 2 w Sanoku  dla uczniów gimnazjum. Podczas spotkania nasi uczniowie przekażą podstawowe informacje na temat Erasmus+, swoje wrażenia z udziału w programie oraz zaprezentują umiejętności zawodowe zdobyte dzięki niemu. Ma to na celu zachęcenie gimnazjalistów do wyboru kształcenia technicznego i pokazanie im możliwości, jakie daje Erasmus+.

Spotkanie będzie obejmować prezentacje multimedialne zawierające materiały wizualne przygotowane podczas wyjazdów na praktyki zawodowe, quiz z nagrodami dla uczniów gimnazjum oraz możliwość wzięcia udziału w zajęciach z użyciem programowalnych klocków Lego MindstormEuropean Commission logo

Czytany 1343 razy Ostatnio zmieniany piątek, 18 październik 2019 22:28