POWER VET 2016

Kierunki kształcenia

Mechanik pojazdów samochodowych
Operator obrabiarek skrawających
Technik pojazdów samochodowych
Technik teleinformatyk
Technik ochrony środowiska
Technik mechanik
Technik automatyk
Technik elektronik
Technik spawalnictwa
Prev
02-03-2011
17-12-2017
02-03-2011
02-03-2011
24-03-2014
02-03-2011
07-11-2018
31-10-2018
30-01-2020
Next

bip

wtorek, 15 marzec 2016 11:33

REKRUTACJA ERASMUS+ MALTA, WIELKA BRYTANIA

Napisała 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

PROTOKÓŁ KOMISJI REKRUTACYJNEJ

 

 

 

Komisja Rekrutacyjna  powołana do przeprowadzenia pierwszej tury rekrutacji do projektu

 realizowanego przez Zespół Szkół nr 2 w Sanoku  „ Praktyka zawodowa w Anglii, Niemczech i na Malcie szansą lepszego startu zawodowego dla uczniów Zespołu Szkół nr 2 w Sanoku ” realizowanego w ramach programu Erasmus+ .

1.        Koordynator projektu Bożena Chabros-Jaklik

2.        Pedagog szkolny Małgorzata Michenko

3.        Wychowawca danej klasy

4.         Nauczyciel języka angielskiego uczący w danej klasie

5.         Nauczyciel języka angielskiego  zawodowego uczący w danej klasie

 Zgodnie z Regulaminem rekrutacji i uczestnictwa w projekcie  utworzyła Listę uczniów zakwalifikowanych do uczestnictwa w projekcie.

Jednocześnie utworzona została Lista rezerwowa uczniów zakwalifikowanych do uczestnictwa w projekcie

Od decyzji komisji przysługuje odwołanie w ci do dyrektora Zespołu Szkól Nr 2 w ciagu 7 dni od publikacji wyników.

 


 

 

LISTA GŁÓWNA

Wyjazd Wielka Brytania:

1.Głogowski Bartosz

2. Gołąb Arkadiusz

3. Adamiak Jakub

4.Tymoczko Jakub

5. Latusek Piotr

6. Pelc Krystian

7. Warga Hubert

8. Hydzik Łukasz

9. Sokołowski Kamil

10.Kuliński Paweł

11. Biesiada Mateusz

12. Głąb Dominik

13.Królicki Jakub

 

 

LISTA GŁÓWNA

Wyjazd: Malta

1.Ewa Bojczyk

2.Agata Chrobak

3.Natalia Herdyńska

4. Amelia Muszyńska

5.Joanna Och

6. Alicja Pasławska

7. Patryk Romańczyk

8.Karolina Rusztowicz

9.Aleksandra Sokołowska

10.Magda Wdowiak

11.Anita Frankiewicz

12.Marcin Orzechowski

13. Andrzej Zahaczewski

14. Marian Bursztyn

15.Maciej Kmiecik

16. Damian Tokarz

LISTA REZERWOWA

1.        Patryk Kuzio

2.        Arkadiusz Bodziak

3.        Oskar Głód

4.        Karol Osękowski

 

 



Czytany 1858 razy Ostatnio zmieniany piątek, 18 październik 2019 22:31

Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 71 gości oraz 0 użytkowników.