POWER VET 2016
niedziela, 02 kwiecień 2017 09:48

WYNIKI REKRUTACJI „Praktyka zawodowa w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Grecji szansą lepszego startu zawodowego dla uczniów Zespołu Szkół nr 2 w Sanoku”

Napisała 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

 

 

 

 

„Praktyka zawodowa w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Grecji szansą lepszego startu zawodowego dla uczniów Zespołu Szkół nr 2 w Sanoku”

 

I.                   Wielka Brytania, wrzesień 2017.

 

1.      Dominik Koneczko                                        

2.      Tomasz Stanisław Harsche                            

3.      Bednarz Krystian                                            

4.      Radożycki Bartłomiej                                                                

5.      Kamil Łukasz Demko                          

6.      Jarosław Mamak                                   

7.      Kamil Piotr Lewicki                                       

8.      Jakub Mazur                                               

9.      Kamil Wojciech Andruch                   

10.  Przemysław Szymon Chrebor            

11.  Damian Malchar                                  

12.  Mateusz Zbigniew Dzikowski            

13.  Kamil Krystian Macko                         

14.  Michał Drwięga                                  

15.  Karol Kowalski                                  

16.  Jakub Stawiarski                                

Lista rezerwowa

17.  Przemysław Władysław Matuszek  

 

 

II.                Hiszpania, wrzesień 2017.

 

1.      Agnieszka Karolina Repakowska  

2.      Paweł Wojciech Konopelski  

3.      Krzysztof Lubecki kl.  

4.      Waldemar Krystian Pyko  

5.      Paulina Agnieszka Bończak  

6.      Ewa Nitkowska  

7.      Dominika Agata Szczudliki  

8.      Wiktoria Woroszczak  

9.      Joanna Ewelina Węglarz  

10.  Dawid Burian

11.  Klaudia Koczera

12.  Oliwia Pastuszczak

13.  Piotr Kamil Szerszeń   

14.  Łukasz Jan Jajko                                

15.  Patrycja Ewelina Radko                     

16.  Kacper Kiczorowski

 

 

 



LISTAREZERWOWA:



                   

17. Kacper Tadeusz Łabusiewicz  

18. Sebastian Staszkiewicz  

                 19. Amadeusz Wiesław Fal  

                  20.Przemysław Ździebko  

                  21.  Pamela Kuśnierz   

22. Karolina Winiarska  

23.Bartłomiej Michał Janus  

24.  Dominika Anna Skoczółek  

25. Bartłomiej Michał Janus    

26. Julia Katarzyna Kozimor  

27.   Mateusz Jerzy Złociński  

  

Czytany 956 razy Ostatnio zmieniany piątek, 18 październik 2019 22:26

Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 57 gości oraz 0 użytkowników.