Leonardo da Vinci 2013
niedziela, 02 luty 2014 14:19

LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO UCZESTNICTWA W PROJEKCIE

Projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej w ramach programu ?Uczenie się przez całe życie?

Szkolna komisja rekrutacyjna zakończyła swoją pracę, poniżej są podane listy wszystkich zakwalifikowanych osób.

Proszę o potwierdzenie otrzymania decyzji w sekretariacie szkoły. Są tam też dostępne szczegółowe informacje na temat liczby uzyskanych punktów .

Przypominam też, że zgodnie z Regulaminem Rekrutacji od decyzji komisji przysługuje odwołanie w terminie 7 dni do Dyrektora Zespołu Szkół Nr 2 w Sanoku.

PROTOKÓŁ KOMISJI REKRUTACYJNEJ

Komisja Rekrutacyjna powołana do przeprowadzenia rekrutacji do projektu realizowanego przez Zespół Szkół nr 2 w Sanoku

?Praktyka zawodowa w Plymouth szansą lepszego startu zawodowego dla techników:

pojazdów samochodowych, mechaników, teleinformatyków oraz techników telekomunikacji?

w składzie:

1. Koordynatorzy projektu Bożena Chabros-Jaklik, Jowita Nazarkiewicz

2. Pedagog szkolny Małgorzata Micheńko

3. Wychowawczyni klasy Barbara Więch

4. Nauczyciel języka angielskiego Ewa Kosior-Szwan

5. Nauczyciel przedmiotów zawodowych Marek Skalski

zgodnie z Regulaminem rekrutacji i uczestnictwa w projekcie utworzyła Listę uczniów zakwalifikowanych do uczestnictwa w projekcie, stanowiącą załącznik nr 1 do Protokołu Komisji Rekrutacyjnej.

Jednocześnie utworzona została Lista rezerwowa uczniów zakwalifikowanych do uczestnictwa w projekcie stanowiąca załącznik nr 2 do Protokołu Komisji Rekrutacyjnej.

PROTOKÓŁ KOMISJI REKRUTACYJNEJ

Załącznik nr 1

Lista uczniów

zakwalifikowanych do uczestnictwa w projekcie realizowanym przez Zespół Szkół Nr 2 w Sanoku