Erasmus+ 2017
środa, 24 styczeń 2018 17:52

Rekrutacja do projektu „Praktyka w Anglii, Niemczech i Portugalii szansą lepszego startu zawodowego”

Z dniem dzisiejszym rusza rekrutacja do II i III tury projektu Praktyka w Anglii, Niemczech i Portugalii szansą lepszego startu zawodowego realizowanego przez Zespół Szkół nr 2 w Sanoku w ramach programu Erasmus+.

Rekrutacja skierowana jest do uczniów klas drugich technikum i dotyczy miesięcznych praktyk zawodowych planowanych na wrzesień/październik 2018 roku:

- Plymouth w Wielkiej Brytanii – 12 uczniów kierunków technik pojazdów samochodowych i technik mechanik,

- Madera w Portugalii – 16 uczniów kierunków technik teleinformatyk i technik ochrony środowiska.

Formularze rekrutacyjne są dostępne w sekretariacie szkoły. Należy je wypełnić i przekazać wychowawcom do dnia 14 lutego 2018 r. Wyniki rekrutacji zostaną ogłoszone na stronie szkoły.

Przypominamy, że wszystkie koszty związane z transportem, zakwaterowaniem, wyżywieniem, jak również wycieczki, zajęcia kulturalne (wyjścia do muzeum, kina itp.) finansowane są ze środków unijnych. Uczeń nie ponosi żadnych kosztów związanych z wyjazdem. Uczestnicy otrzymają kieszonkowe.

Czytany 1090 razy Ostatnio zmieniany piątek, 18 październik 2019 23:22