Erasmus+ 2014
wtorek, 30 czerwiec 2015 10:07

Wyniki rekrutacji do trzeciej tury szkolnego projektu w programie Erasmus+ Wyróżniony

Napisała 
Oceń ten artykuł
(36 głosów)

 PROTOKÓŁ KOMISJI REKRUTACYJNEJ

 

 

Komisja Rekrutacyjna  powołana do przeprowadzenia trzeciej tury rekrutacji do projektu

’’ Praktyka zawodowa w Portugalii, Hiszpanii i Włoszech szansą lepszego startu zawodowego dla uczniów Zespołu Szkół nr 2 w Sanoku” realizowanego przez Zespół Szkół nr 2 w Sanoku

 

1. Koordynatorzy projektu Bożena Chabros-Jaklik, Jowita Nazarkiewicz

2. Pedagog szkolny Małgorzata Micheńko

3. Wychowawczyni klasy Elżbieta Gierad-Przybyła

4. Nauczyciel języka angielskiego  Bożena Chabros-Jaklik

5. Nauczyciel  przedmiotów zawodowych Marek Chimiak

 

zgodnie z Regulaminem rekrutacji i uczestnictwa w projekcie  utworzyła Listę uczniów zakwalifikowanych do uczestnictwa w projekcie, stanowiącą załącznik nr 1 do Protokołu Komisji Rekrutacyjnej.

Jednocześnie utworzona została Lista rezerwowa uczniów zakwalifikowanych do uczestnictwa w projekcie stanowiąca załącznik nr 2 do Protokołu Komisji Rekrutacyjnej

Przypominam, że od decyzji Komisji Rekrutacyjnej można się odwołać do dyrektora Zespołu Szkół Nr 2 w Sanoku w terminie 7 dni od opublikowania wyników rekrutacji.

Proszę w sekretariacie szkoły podpisać listy w terminie 1 września 2015.

 

 

 

Załacznik nr 1 do Protokołu Komisji Rekrutacyjnej powołanej do przeprowadzenia trzeciej tury rekrutacji do projektu

’’ Praktyka zawodowa w Portugalii, Hiszpanii i Włoszech szansą lepszego startu zawodowego dla uczniów Zespołu Szkół nr 2 w Sanoku” realizowanego przez Zespół Szkół nr 2 w Sanoku.

 

 LISTA GŁÓWNA ZAKWALIFIKOWANYCH UCZNIÓW

 

 

1.Dominik Drozd
2. Bartosz Mogilany

3. Tomasz Mogilany

4. Leopold Napora

5. Patryk Koczera

6. Michał Tutak

7. Andrzej Janik

8. Łukasz Kocemba

9. Kamil Maliwiecki

10. Paweł Sabat

11. Michał Taraciński

12. Damian Mendofik

13. Patryk Siwik

14.Paweł Armata

15. Michał Polański

16  Kamil Słowiak.

­­­­­­­­­­

Zał. Nr 2

LISTA REZERWOWA

1.Grzegorz Mindur

2. Kamil Bobrecki

3. Mateusz Penar

4. Krystian Buczek

5. Paweł Gocek

6. Damian Rymarowicz

 

 

Czytany 2544 razy Ostatnio zmieniany piątek, 18 październik 2019 23:01

Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 60 gości oraz 0 użytkowników.