Projekty

Kierunki kształcenia

piątek, 08 listopad 2019 09:27

Projekt '' Razem zmieniamy świat''

Napisała 
Projekt „Razem zmieniamy świat” W dniu 07.11.2019 r. młodzież z klas pierwszych i drugich – kierunek ochrona środowiska uczestniczyła w warsztatach „Razem zmieniamy świat”. Warsztaty zorganizowane zostały w ramach programu grantowego przez firmę SumiRiko Poland. Celem programu jest promowanie 17 Celów Zrównoważonego Rozwoju w społecznościach szkolnych: wśród młodzieży i grona pedagogicznego oraz rozwój uczniów i ich kompetencji, m.in. przedsiębiorczości, współdziałania w grupie, pobudzenia kreatywnego myślenia jak również zachęcenie do angażowania się w realizację projektów służących dobru wspólnemu. Koordynatorkami projektu są pani Magdalena Kondrat i Monika Adamska.
Czytany 1284 razy

Galeria

{gallery}1431{/gallery}

Logowanie

Gościmy

Odwiedza nas 76 gości oraz 0 użytkowników.